Gaj 40, Rzezawa

O nas

Sławomir Świderski – Główny Specjalista ds. BHP

Od 1992 roku zatrudniony w największej bocheńskiej firmie produkcyjnej – Stalprodukt S.A. , gdzie od 2006 roku skupia swoje profesjonalne działania na obszarze Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Jego wiedza została dodatkowo poszerzona w 2007 roku, kiedy to ukończył Interdyscyplinarne Studia Podyplomowe z zakresu „Ochrona Środowiska & Bezpieczeństwo i Higiena Pracy” na renomowanej Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.

W 2013 roku zdecydował się na krok ku realizacji swojego zawodowego marzenia, zakładając własną firmę „pracujbezpiecznie – Sławomir Świderski”. Wraz ze współpracownikami oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie BHP, zapewniając kompleksową obsługę w tym kluczowym aspekcie działalności każdego przedsiębiorstwa.

Anna Chodorowska jest absolwentką dwóch prestiżowych uczelni w Krakowie – Uniwersytetu Pedagogicznego, gdzie zdobyła wykształcenie w zakresie administracji, oraz Politechniki Krakowskiej, gdzie specjalizowała się w bezpieczeństwie i higienie pracy. Posiada również szereg kwalifikacji dodatkowych, w tym ukończone kursy pedagogiczne, techniki pracy na wysokości, bezpieczeństwa chemicznego, a także regularnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy.

Anna w swojej pracy kieruje się zasadą, którą najlepiej oddaje cytat Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. To motto przewodnie świadczy o jej pasji do dziedziny bezpieczeństwa pracy, co przekłada się na jej profesjonalne podejście i zaangażowanie w każde powierzone jej zadanie.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla sektora produkcyjnego, usługowego, a także współpraca z organami administracji publicznej i jednostkami edukacyjnymi, połączone z nieustannym rozwojem i podnoszeniem naszych umiejętności, umożliwiają nam oferowanie Państwu profesjonalnych usług na wysokim poziomie.

Przy wyborze specjalisty do spraw BHP, z którym zamierzacie Państwo nawiązać współpracę, kluczowe powinny być jego kwalifikacje i bogate doświadczenie zawodowe. Nasza firma, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, oferuje specjalistyczne wsparcie w zakresie realizacji obowiązków związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.