Gaj 40, Rzezawa

O nas

Sławomir Świderski – Główny Specjalista ds. BHP

Od 1992 roku pracuje w bocheńskiej firmie Stalprodukt S.A., od 2006 roku              w komórce BHP. W roku 2007 ukończył Międzywydziałowe Studium Podyplomowe „Ochrona Środowiska & Bezpieczeństwo i Higiena Pracy” na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. W 2013 roku założył firmę świadczącą kompleksowe usługi w zakresie BHP – „pracujbezpiecznie – Sławomir Świderski”

Anna Chodorowska- Specjalista ds.BHP oraz inspektor ds. ochrony przeciwpożarowej.

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku administracja oraz Politechniki Krakowskiej na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy. Ukończyła kursy: pedagogiczny, z prac na wysokości, bezpieczeństwa chemicznego oraz systematycznie bierze udział w szkoleniach z pierwszej pomocy.

Na co dzień kieruje się mottem: „Wybierz pracę , którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” (Konfucjusz).

Lata współpracy z firmami produkcyjnymi, usługowymi jak również z urzędami oraz placówkami oświatowymi, w połączeniu z ciągłym podnoszeniem własnych kwalifikacji zaowocowały tym, że możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Dokonując wyboru specjalisty ds. BHP z którym będziecie Państwo współpracować, warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami i doświadczeniem zawodowym. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów nasza firma świadczy fachową pomoc w wypełnianiu ciążących na Nich obowiązków dotyczących szeroko pojętego BHP.